Dzień Kobiet - Aktualności - KPP Krotoszyn

Aktualności

Dzień Kobiet

Data publikacji 08.03.2018

W Sali Tradycji Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie 8 marca 2018r. mężczyźni wraz z Komendantem Powiatowym insp. Mariuszem Jaśniakiem na czele i zastępcą mł.insp. Włodzimierzem Szałem, oraz przewodniczącym związków zawodowych asp.sztab. Sławomirem Szamałkiem spotkała się z przedstawicielkami płci pięknej, które na co dzień pracują, zarówno w mundurze, jak i na stanowiskach cywilnych. Z okazji tej złożono życzenia i podziękowano za codzienną służbę i pracę.

Międzynarodowy Dzień Kobiet obchodzony 8 marca, zagościł również do Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie. Była to idealna okazja do złożenia na ręce wszystkich paniom, które na co dzień pracują w mundurze, jak i na stanowiskach cywilnych, najserdeczniejszych życzeń z okazji tego święta. W imieniu męskiej części policjantów i pracowników cywilnych, życzenia płci pięknej złożył insp. Mariusz Jaśniak  – Komendant Powiatowy Policji w Krotoszynie i przewodniczący związków zawodowych asp. sztab. Sławomir Szamałek.

Pan Komendant wyraził nadzieję, że pozytywne uczucia i emocje towarzyszące wszystkim przedstawicielkom płci pięknej w tym szczególnym dniu, będą również obecne w ich życiu, także w pozostałe dni roku. Komendant dodał, że bez pań, zarówno policjantek jak też pań - pracowników cywilnych, codzienna służba nie byłaby możliwa.