KPP Krotoszyn

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
fundacja policja
Asy bezpieczeństwa
Stop agresji na drogowej
Kwartalnik Policja w Wielkopolsce
zaobserwowałeś niepokojącą sytuacje
dopalacze kradną życie
policjant ktory mi pomógł
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
Ochrona prawna funkcjonariuszy Policji

Najczęściej czytane

 1. III miejsce w Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc dla policjantki z Krotoszyna

  W dniach 13 - 14 października 2018 roku we wrocławskim Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych odbyła się piąta edycja Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc.

 2. II miejsce Ogólnopolskiego Finału Zawodów Policjantów Dzielnicowych dla naszej policjantki

  26 października 2018 r. tuż po godzinie 13.00 policjanci zmagający się w trzydniowych rozgrywkach w ramach Finału Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku 2018”, a także ich przełożeni i zaproszeni goście wzięli udział w uroczystości kończącej zawody. Kierownik Rewiru Dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie asp. Iwona Karżewicz zajęła II miejsce.

 3. AKCJA "ZNICZ 2018"

 4. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 5. CZEŚĆ ZMARŁYM KOLEGOM

  „Wszystkich Świętych” jest okazją do wspominania tych, którzy zmarli. Krotoszyńscy policjanci tego dnia postanowili upamiętnić nieżyjących kolegów. Z tej okazji na grobie każdego z nich postawili znicz. Chwila zadumy nad mogiłą była okazją do wspominania wspólnych służb.

 6. KWP – I OGÓLNOPOLSKI KONKURS DLA POLICJANTÓW – OSKARŻYCIELI PUBLICZNYCH – I MIEJSCE DLA POLICJANTA Z KROTOSZYNA

  W Poznaniu odbyły się eliminacje wojewódzkie I Ogólnopolskiego Konkursu dla policjantów – oskarżycieli publicznych. Nad tym etapem konkursu patronat honorowy objęła Okręgowa Izba Radców Prawnych w Poznaniu. W eliminacjach udział wzięło 49 policjantów pełniących funkcje oskarżyciela publicznego w komendach miejskich i powiatowych oraz komisariatach Policji na terenie Wielkopolski. Najlepsi w województwie okazali się przedstawiciele jednostek Policji z Krotoszyna, Poznania oraz Obornik.

 7. ZATRZYMANI ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW

  Policjanci z Krotoszyna zatrzymali mężczyznę, który posiadał środki odurzające. 18 – letni krotoszynianin posiadał kilka gram środków odurzających. Za ich posiadanie przedstawiono mu zarzuty. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 8. Swięto Policji 2018 r

  W dniu 26 lipca w ramach obchodu Święta Policji o godzinie 12:00 w Sali Reprezentacyjnej w Krotoszynie podczas uroczystej akademii z okazji 99 rocznicy powstania Policji Państwowej zostały wręczone nominacje na wyższe stopnie policjantom. W podniosłej uroczystości udział wzięli przedstawiciele lokalnych władz, związków zawodowych a także służb i instytucji na co dzień współpracujących z krotoszyńską jednostką. W uroczystości przewodniczył I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Roman Kuster.

 9. KRYMINALNI Z CELNIKAMI ZLIKWIDOWALI DWA NIELEGALNE PUNKTY GIER HAZARDOWYCH

  Nielegalne automaty do gier hazardowych zostały zarekwirowane przez krotoszyńskich policjantów i funkcjonariuszy urzędu celnego z Kalisza. Mundurowi zabezpieczyli 4 automaty do gier. Za przestępstwo karno-skarbowe grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

 10. Święto Policji w Krotoszynie

  W dniu 21 lipca w ramach obchodu Święta Policji o godzinie 12:00 w Sali Reprezentacyjnej w Krotoszynie podczas uroczystej akademii zostały wręczone nominacje i odznaczenia wyróżnionym policjantom. Funkcjonariusze, którzy awansowali na wyższe stopnie policyjne, odebrali również akty nominacyjne. Komendant Powiatowy Policji insp. Mariusz Jaśniak przywitał zaproszonych gości. Minutą ciszy uczczono pamięć po zmarłym Ojcu Tycjanie Zgraja - opiekunie duchownym krotoszyńskich mundurowych.