KPP Krotoszyn

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
fundacja policja
Asy bezpieczeństwa
Stop agresji na drogowej
Kwartalnik Policja w Wielkopolsce
zaobserwowałeś niepokojącą sytuacje
dopalacze kradną życie
policjant ktory mi pomógł
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Tragiczny finał Majowego Weekendu

  Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło w minioną niedzielę kilka minut po godzinie 23 w Krotoszynie na ul. Ostrowskiej. Kierowca poniósł śmierć na miejscu.

 2. Akcja informacyjno-edukacyjna „PATRZ I SŁUCHAJ!”

  „PATRZ I SŁUCHAJ!” – to kolejna akcja informacyjno-edukacyjna skierowana głównie do pieszych, jako niechronionych uczestników ruchu drogowego. Planowany termin realizacji działań profilaktycznych w ramach akcji przewidziany jest do końca września 2018 roku.

 3. KGP - Szanowne Panie, Policjantki i Pracownice Policji!

  Serdeczne życzenia od Kierownictwa polskiej Policji z okazji Dnia Kobiet

 4. Policja poszukuje świadków zdarzenia

  Zwracamy się z prośbą o zgłoszenie się osób które mogły widzieć zdarzenie lub coś wiedzą w tej sprawie. Za okazaną pomoc z góry dziękujemy,

 5. Nasi na 4. miejscu w turnieju piłki nożnej halowej "Konwojówka CUP 2018"

  W Hali Sportowej w Grodzisku Wielkopolskim po raz kolejny odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej Wydziału Konwojowego KWP w Poznaniu „KONWOJÓWKA 2018”. W tym roku w turnieju zwyciężyła drużyna reprezentacji IPA Region Poznań.

 6. XLI Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

  W czwartek 26 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 3 w Krotoszynie, odbyły się powiatowe eliminacje XLI Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W turniejowych zmaganiach uczestniczyli uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów. Zwycięskie drużyny ze Szkoły Podstawowej w Lutogniewie i Gimnazjum nr 5 w Krotoszynie będą reprezentować powiat krotoszyński w eliminacjach wojewódzkich.

 7. XXII OGÓLNOPOLSKI MŁODZIEŻOWY TURNIEJ MOTORYZACYJNY

  W dniu 23 kwietnia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Zdunach odbył się dwudziesty drugi młodzieżowy turniej motoryzacyjny. Cieszy się on ogromnym zainteresowaniem młodzieży oraz opiekunów. Uczniowie przygotowując się do motoryzacyjnych zmagań podnoszą swoją wiedzę z zakresu ruchu drogowego, co przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa w naszym powiecie. Turniej ten na stałe wpisał się w działania profilaktyczne Policji.

 8. Zatrzymany złodziej

  W ręce policjantów wpadł 56 letni mieszkaniec Krotoszyna, który w marcu i kwietniu br. dokonał kradzieży o łącznej wartości 1800 zł. Grozi mu za to 5 lat więzienia.

 9. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 10. Święto Policji w Krotoszynie

  W dniu 21 lipca w ramach obchodu Święta Policji o godzinie 12:00 w Sali Reprezentacyjnej w Krotoszynie podczas uroczystej akademii zostały wręczone nominacje i odznaczenia wyróżnionym policjantom. Funkcjonariusze, którzy awansowali na wyższe stopnie policyjne, odebrali również akty nominacyjne. Komendant Powiatowy Policji insp. Mariusz Jaśniak przywitał zaproszonych gości. Minutą ciszy uczczono pamięć po zmarłym Ojcu Tycjanie Zgraja - opiekunie duchownym krotoszyńskich mundurowych.