KPP Krotoszyn

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
fundacja policja
Asy bezpieczeństwa
Stop agresji na drogowej
Kwartalnik Policja w Wielkopolsce
zaobserwowałeś niepokojącą sytuacje
dopalacze kradną życie
policjant ktory mi pomógł
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Odprawa roczna z Zastępcą Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu za 2017 rok

  W czwartek, 18 stycznia br., w Komendzie Powiatowej Policji w Krotoszynie w obecności Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Romana Kustera oraz zaproszonych gości odbyło się podsumowanie pracy naszych policjantów za rok 2017. Gospodarzem spotkania był insp. Mariusz Jaśniak.

 2. Przekroczył prędkość, nie zatrzymał się do kontroli, był pijany, usłyszał zarzuty!

  Funkcjonariusze Zespołu Ruchu Drogowego KPP Krotoszyn w pościgu zatrzymali 51-letniego mężczyznę, który w obszarze zabudowanym jechał z prędkością 105 km/h. Mieszkaniec Krotoszyna kierował osobowym Mercedesem, będąc pod wpływem alkoholu. Teraz za swoje czyny odpowie przed Sądem.

 3. Nowy radiowóz dla krotoszyńskiej "drogówki"

  24 stycznia 2018 roku odbyło się uroczyste przekazanie kluczyków do nowego oznakowanego radiowozu Opel Astra, który będzie użytkowany przez policjantów krotoszyńskiej komendy. Nowy pojazd sfinansowany został przy wsparciu środków z Urzędu Miasta i Gminy Krotoszyn oraz Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

 4. Dwa radiowozy dla krotoszyńskiej Policji

  W Komendzie Powiatowej Policji w Krotoszynie 9 lutego 2018 roku odbyło się uroczyste przekazanie radiowozów. Zakup tych pojazdów był możliwy dzięki dofinansowaniu lokalnego samorządu oraz Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Krotoszyńscy policjanci otrzymali dwa nieoznakowane radiowozy marki Opel Astra.

 5. Zatrzymani za narkotyki

  Kryminalni z krotoszyńskiej komendy zatrzymali mężczyzn podejrzanycho posiadanie znacznej ilości narkotyków i handlowaniu nimi . W ich mieszkaniach policjanci znaleźli niespełna 23 porcje narkotyku. Dwóch z nich zostało objętych policyjnym dozorem. Grozi im kara do 10 lat więzienia.

 6. Zatrzymany po latach

  Policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem do kościoła pw. Wniebowzięcia NMP w Sulmierzycach przy ul. Nowej. W/w był poszukiwany przez Policję. Sprawca pokonując zabezpieczenia dostał się do wnętrza świątyni skąd zabrał mikrofon, pieniądze ze skarbonek oraz aparat fotograficzny. O dalszym losie zatrzymanego zdecyduje teraz sąd. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 7. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 8. Sprawca napadu na stację paliw zatrzymany.

  Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie zatrzymali sprawcę rozboju, do którego doszło 12 grudnia 2017 roku w Kobylinie na stacji paliw przy ul. Strzeleckiej. Mężczyzna w kominiarce z bronią w ręku zażądał wydania pieniędzy. Jest już w rękach Policji. Przestępstwo rozboju jest zagrożone karą do 12 lat więzienia.

 9. Święto Policji w Krotoszynie

  W dniu 21 lipca w ramach obchodu Święta Policji o godzinie 12:00 w Sali Reprezentacyjnej w Krotoszynie podczas uroczystej akademii zostały wręczone nominacje i odznaczenia wyróżnionym policjantom. Funkcjonariusze, którzy awansowali na wyższe stopnie policyjne, odebrali również akty nominacyjne. Komendant Powiatowy Policji insp. Mariusz Jaśniak przywitał zaproszonych gości. Minutą ciszy uczczono pamięć po zmarłym Ojcu Tycjanie Zgraja - opiekunie duchownym krotoszyńskich mundurowych.

 10. Wicemistrzostwo Polski w Trójboju Siłowym dla policjantki z Krotoszyna.

  II miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek i Juniorów w Trójboju Siłowym Klasycznym zdobyła st. post. Agnieszka Nowak – policjantka Zespołu Ruchu Drogowego KPP Krotoszyn.