KPP Krotoszyn

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
fundacja policja
Asy bezpieczeństwa
Stop agresji na drogowej
Kwartalnik Policja w Wielkopolsce
zaobserwowałeś niepokojącą sytuacje
dopalacze kradną życie
policjant ktory mi pomógł
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Wandal zatrzymany

  Krotoszyńscy policjanci na gorącym uczynku zatrzymali 25-latka, który będąc pod wpływem działania środków odurzających i substancji psychotropowych uszkodził elewacje budynków i 8 rolet zewnętrznych, zniszczył znaki drogowe, drewnianym kijem zdemolował dwa pojazdy, a w kolejnym uszkodził lusterko. Ponadto groził osobom postronnym. Za popełnione czyny grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 2. Policjanci oddali cześć zmarłym kolegom

  „Wszystkich Świętych” jest okazją do wspominania tych, którzy zmarli. Krotoszyńscy policjanci tego dnia postanowili upamiętnić nieżyjących kolegów. Z tej okazji na grobie każdego z nich postawili znicz. Chwila zadumy nad mogiłą była okazją do wspominania wspólnych służb.

 3. Wicemistrzostwo Polski w Trójboju Siłowym dla policjantki z Krotoszyna.

  II miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek i Juniorów w Trójboju Siłowym Klasycznym zdobyła st. post. Agnieszka Nowak – policjantka Zespołu Ruchu Drogowego KPP Krotoszyn.

 4. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 5. Nasi Dzielnicowi zespołowo trzeci w garnizonie

  Nasi dzielnicowi zajęli 3 miejsce zespołowo w wojewódzkich eliminacji X Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych "Dzielnicowy Roku 2017". Indywidualnie dzielnicowi z Krotoszyna zajęli szóste i dziewiąte miejsce na ponad 60 uczestników zawodów.

 6. Święto Policji w Krotoszynie

  W dniu 21 lipca w ramach obchodu Święta Policji o godzinie 12:00 w Sali Reprezentacyjnej w Krotoszynie podczas uroczystej akademii zostały wręczone nominacje i odznaczenia wyróżnionym policjantom. Funkcjonariusze, którzy awansowali na wyższe stopnie policyjne, odebrali również akty nominacyjne. Komendant Powiatowy Policji insp. Mariusz Jaśniak przywitał zaproszonych gości. Minutą ciszy uczczono pamięć po zmarłym Ojcu Tycjanie Zgraja - opiekunie duchownym krotoszyńskich mundurowych.

 7. POZNAJESZ TĘ KOBIETĘ? ZADZWOŃ!

  Krotoszyńscy policjanci poszukują kobietę podejrzewaną o dokonanie kradzieży pieniędzy w kwocie ponad 46 tys. zł w Koźminie Wielkopolskim. Osoby, które rozpoznają kobietę ze zdjęcia, prosimy o kontakt z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie lub Komisariatu Policji w Koźminie Wlkp.

 8. AKCJA "ZNICZ 2017"

 9. ŚWIATOWY DZIEŃ PAMIĘCI O OFIARACH WYPADKÓW DROGOWYCH

  APEL KOMENDANTA WOJEWÓDZKIEGO POLICJI W POZNANIU DO MIESZKAŃCÓW WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO.

 10. EDWARD 2017 - Stan bezpieczeństwa ruchu drogowego w województwie wielkopolskim

  Jutro, 21 września Europejski dzień bez ofiar śmiertelnych na drogach. Niestety w Wielkopolsce niemalże nie ma dnia bez śmiertelnego wypadku. Choć policjanci służby ruchu drogowego robią co mogą, by ograniczyć zdarzenia drogowe – dane liczbowe mówią same za siebie. Pamiętajmy, że nawet najlepiej zaplanowane i przeprowadzone działania policyjne nigdy nie będą gwarantem bezpieczeństwa. To zależy od nas – uczestników ruchu drogowego! Od naszej wyobraźni i odpowiedzialności!