Pani Helena odeszła na zasłużoną emeryturę - Aktualności - KPP Krotoszyn

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Pani Helena odeszła na zasłużoną emeryturę

Data publikacji 28.08.2018

24 sierpnia 2018 roku na uroczystym spotkaniu w Komendzie Powiatowej Policji w Krotoszynie insp. Mariusz Jaśniak – Komendant Powiatowy Policji w Krotoszynie oraz I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Krotoszynie mł. insp. Włodzimierz Szał, policjanci i pracownicy Policji pożegnali panią Helenę Horyzę, która odeszła na emeryturę.

Insp. Mariusz Jaśniak w gronie policjantów, policjantek i pracowników Policji podziękował za wieloletnią i pełną poświęceń pracę oraz życzył powodzenia w życiu osobistym. Pani Helena Horyza w Komendzie Powiatowej Policji w Krotoszynie pracowała 17 lat. Pełniła funkcję pełnomocnika ds. ochrony informacji niejawnych. Na swoim stanowisku była osobą bardzo kompetentną, odpowiedzialną i skrupulatną. Każdy dokument, który trafił na jej biurko, został sprawdzony „wzdłuż i wszerz”, żeby nie pojawiły się błędy. Pani Helena w Komendzie Powiatowej Policji w Krotoszynie zostawiła wiele zdrowia, ale też niezapomnianych miłych wspomnień i znajomości, do których będzie wracać  w wolnym czasie.

Najlepszych życzeń, nie było końca. Pani Helence życzymy satysfakcji z wykonanej pracy, poczucia dumy i radości oraz wdzięczności wszystkich tych, z którymi Pani współpracowała i którym przez wiele lat służyła Pani swoją wiedzą i doświadczeniem.

Składamy również, w tym nowym okresie życia najlepsze życzenia zdrowia, optymizmu, realizowania własnych pasji i zainteresowań oraz wszelkiej pomyślności.

 

Autor sierż. sztab. Bartosz Karwik