KPP Krotoszyn

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
fundacja policja
Asy bezpieczeństwa
Stop agresji na drogowej
Kwartalnik Policja w Wielkopolsce
zaobserwowałeś niepokojącą sytuacje
dopalacze kradną życie
policjant ktory mi pomógł
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Jedni z najlepszych w Wieloboju Siłowym

  Trzech policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie zajęło czołowe miejsca na II Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Wieloboju Siłowym. Impreza została zorganizowana w Toruniu.

 2. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 3. Nowe mundury dla policjantów

  Granatowy kolor i furażerka - takie zmiany w policyjnym mundurze ćwiczebnym przewiduje projekt rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Służbę w nich pełnić będą funkcjonariusze między innymi z wydziałów patrolowych i interwencyjnych.

 4. Zatrzymani złodzieje jednośladów

  Na terenie powiatu krotoszyńskiego skradziono 19 rowerów o łącznej wartości ponad 13 tys. zł. Policjanci zatrzymali złodziei jednośladów i przedstawili im zarzuty. Za kradzież grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 5. Młodzi chemicy a dopalacze

  Policjanci z Krotoszyna wyjaśniają okoliczności, w jakich kilku nastolatków trafiło do szpitala z dziwnymi objawami. Wszystko wskazuje na zatrucie nieznaną substancją. Dwoje młodych ludzi może usłyszeć zarzut narażenia kilku nastolatków na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

 6. Naczelnik Wydziału Kryminalnego odszedł na emeryturę

  Komendant Powiatowy Policji w Krotoszynie mł. insp. Mariusz Jaśniak i I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Krotoszynie podinsp. Włodzimierz Szał oraz policjanci i pracownicy cywilni pożegnali Naczelnika Wydziału Kryminalnego podinsp. Roberta Tyczyńskiego, który odszedł na zasłużoną emeryturę.

 7. Nasz "As bezpieczeństwa"

  W plebiscycie „Asy bezpieczeństwa” Wielkopolanie wybrali najlepszego dzielnicowego – policjanta, który cieszy się największym szacunkiem i zaufaniem. Dzielnicowy z powiatu krotoszyńskiego sierż. sztab. Tomasz Kaczmarek zajął 4 miejsce. Uroczyste wręczenie nagród wszystkim laureatom konkursu odbyło się 6 czerwca br. w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

 8. Kolejni piraci stracili prawa jazdy

  Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie zatrzymali uprawnienia do kierowania dwóm kolejnym piratom drogowym. Oboje kierujący, którzy nie zważając na bezpieczeństwo swoje i innych, pędzili w terenie zabudowanym z bardzo dużą prędkością. Zostali ukarani mandatami i punktami karnymi oraz zatrzymano im uprawnienia.

 9. Zlikwidowana plantacja marihuany

  W wynajmowanym mieszkaniu policjanci ujawnili nielegalną plantację marihuany. Zatrzymano mieszkańca powiatu krotoszyńskiego, który zajmował się uprawą.

 10. „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie. Możesz mieć na nie wpływ” - debata społeczna z młodzieżą

  W dniu 6 czerwca 2017 roku odbyła się debata społeczna „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie. Możesz mieć na nie wpływ”nt. „Młodzież a zagrożenia XXI wieku”. Organizatorem spotkania był Komendant Powiatowy Policji w Krotoszynie.