KPP Krotoszyn

Ważne linki

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
fundacja policja
Asy bezpieczeństwa
Stop agresji na drogowej
Kwartalnik Policja w Wielkopolsce
zaobserwowałeś niepokojącą sytuacje
dopalacze kradną życie
policjant ktory mi pomógł
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Zlikwidowana plantacja marihuany

  W wynajmowanym mieszkaniu policjanci ujawnili nielegalną plantację marihuany. Zatrzymano mieszkańca powiatu krotoszyńskiego, który zajmował się uprawą.

 2. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 3. Obywatel ujął niedoszłego mordercę

  Przypadkowy mężczyzna zatrzymał wczoraj 55 – letniego mieszkańca Białegostoku, który kierował samochodem ciężarowym z naczepą mając ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

 4. Sprawcy kradzieży płyt zatrzymani

  Policjanci z KPP Krotoszyn ustalili i zatrzymali sprawców kradzieży płyt warstwowych. Tego niecodziennego przestępstwa dokonali dwaj mieszkańcy gminy Krotoszyn w wieku 30 i 45 lat. Funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie i zatrzymali sprawców. Za ten czyn grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

 5. Usłyszeli 30 zarzutów za przestępstwa narkotykowe

  Policjanci z Krotoszyna zatrzymali 3 osoby, w związku z posiadaniem i używaniem przez nich środków odurzających. Łącznie usłyszeli 30 zarzutów za przestępstwa posiadania i sprzedaży narkotyków. Za ten czyn grozi za kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 6. Naczelnik Wydziału Kryminalnego odszedł na emeryturę

  Komendant Powiatowy Policji w Krotoszynie mł. insp. Mariusz Jaśniak i I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Krotoszynie podinsp. Włodzimierz Szał oraz policjanci i pracownicy cywilni pożegnali Naczelnika Wydziału Kryminalnego podinsp. Roberta Tyczyńskiego, który odszedł na zasłużoną emeryturę.

 7. Dzień Kobiet

  W Sali Tradycji Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie 8 marca 2017r. mężczyźni wraz z Komendantem Powiatowym mł.insp. Mariuszem Jaśniakiem na czele i zastępcą podinsp. Włodzimierzem Szałem, spotkała się z przedstawicielkami płci pięknej, które na co dzień pracują, zarówno w mundurze, jak i na stanowiskach cywilnych. Z okazji tej złożono życzenia i podziękowano za codzienną służbę i pracę.

 8. Rowerzyści – "Kręci mnie bezpieczeństwo"

  Trwa kolejny wiosenny weekend. Choć pogoda nas nie rozpieszcza z każdym dniem na drogach województwa wielkopolskiego amatorów dwóch kółek będzie coraz więcej. Wraz z rozpoczęciem sezonu rowerowego, w ramach ogólnopolskiej akcji profilaktycznej "Kręci mnie bezpieczeństwo" wielkopolska Policja rozpoczyna działania informacyjno-prewencyjne skierowane do rowerzystów.

 9. „Bezpiecznie chce się żyć” – „Odblaski ratują życie”

  W krotoszyńskim kinie „Przedwiośnie” odbyło się seminarium informacyjne pt. "Bezpiecznie - chce się żyć". Pomysłodawcą programu jest Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Warszawie. W tej inicjatywie uczestniczyli krotoszyńscy policjanci. Celem przedsięwzięcia jest propagowanie zagadnień bezpieczeństwa w ruchu drogowym w tym korzystanie z elementów odblaskowych.

 10. Odeszli na zasłużoną emeryturę

  Komendant Powiatowy Policji w Krotoszynie mł. insp. Mariusz Jaśniak i I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Krotoszynie podinsp. Włodzimierz Szał oraz policjanci i pracownicy cywilni pożegnali trzech swoich kolegów, którzy po wielu latach służby odeszli na emeryturę. Komendant podziękował im za wieloletnią i pełną poświęceń służbę oraz życzył powodzenia w życiu osobistym.