KPP Krotoszyn

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
fundacja policja
Asy bezpieczeństwa
Stop agresji na drogowej
Kwartalnik Policja w Wielkopolsce
zaobserwowałeś niepokojącą sytuacje
dopalacze kradną życie
policjant ktory mi pomógł
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Sprawca napadu na stację paliw zatrzymany.

  Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie zatrzymali sprawcę rozboju, do którego doszło 12 grudnia 2017 roku w Kobylinie na stacji paliw przy ul. Strzeleckiej. Mężczyzna w kominiarce z bronią w ręku zażądał wydania pieniędzy. Jest już w rękach Policji. Przestępstwo rozboju jest zagrożone karą do 12 lat więzienia.

 2. Świąteczne spotkanie w Krotoszyńskiej Komendzie

  Policjanci i pracownicy cywilni spotkali się w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie na spotkaniu wigilijnym. W spotkaniu uczestniczył komendant jednostki insp. Mariusz Jaśniak oraz Zastępca Komendanta mł. insp. Włodzimierz Szał. Po złożonych życzeniach wszyscy podzielili się opłatkiem.

 3. Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

  Jeśli chcesz w życiu robić coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilną pracę to znaczy, że i Ty możesz zostać Policjantem. Ciekawa praca czeka na Ciebie.

 4. Życzenia Świąteczno - Noworoczne Komendanta Powiatowego Policji w Krotoszynie

 5. 2 tydzien stycznia 2018

 6. Wicemistrzostwo Polski w Trójboju Siłowym dla policjantki z Krotoszyna.

  II miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek i Juniorów w Trójboju Siłowym Klasycznym zdobyła st. post. Agnieszka Nowak – policjantka Zespołu Ruchu Drogowego KPP Krotoszyn.

 7. Odprawa roczna z Zastępcą Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu za 2017 rok

  W czwartek, 18 stycznia br., w Komendzie Powiatowej Policji w Krotoszynie w obecności Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Romana Kustera oraz zaproszonych gości odbyło się podsumowanie pracy naszych policjantów za rok 2017. Gospodarzem spotkania był insp. Mariusz Jaśniak.

 8. Policjanci oddali cześć zmarłym kolegom

  „Wszystkich Świętych” jest okazją do wspominania tych, którzy zmarli. Krotoszyńscy policjanci tego dnia postanowili upamiętnić nieżyjących kolegów. Z tej okazji na grobie każdego z nich postawili znicz. Chwila zadumy nad mogiłą była okazją do wspominania wspólnych służb.

 9. Święto Policji w Krotoszynie

  W dniu 21 lipca w ramach obchodu Święta Policji o godzinie 12:00 w Sali Reprezentacyjnej w Krotoszynie podczas uroczystej akademii zostały wręczone nominacje i odznaczenia wyróżnionym policjantom. Funkcjonariusze, którzy awansowali na wyższe stopnie policyjne, odebrali również akty nominacyjne. Komendant Powiatowy Policji insp. Mariusz Jaśniak przywitał zaproszonych gości. Minutą ciszy uczczono pamięć po zmarłym Ojcu Tycjanie Zgraja - opiekunie duchownym krotoszyńskich mundurowych.

 10. Zatrzymani za narkotyki

  Kryminalni z krotoszyńskiej komendy zatrzymali mężczyzn podejrzanycho posiadanie znacznej ilości narkotyków i handlowaniu nimi . W ich mieszkaniach policjanci znaleźli niespełna 23 porcje narkotyku. Dwóch z nich zostało objętych policyjnym dozorem. Grozi im kara do 10 lat więzienia.